Arrosto Pule Home -> Produktet -> Proshuta & Arrosto -> Arrosto Pule

Arrosto Pule

Metoda e pjekjes së arrostos e lejon atë të absorbojë mirë aromat e tjera si ajo e rozmarinës e cila ndihmon për t’i përforcuar shijen.

Mënyrat e përdorimit dhe servirjes

Konsumohet i ftohtë, prerë në feta të holla.

Shih kombinimet

Arrosto Pule

Kombinimet

PROVOJENI PRERË HOLLË NË NJË PJATË SI ANTIPASTË SHOQËRUAR ME NJË SALLATË DHE VERË TË KUQE.

  • ANTIPASTA
  • SALLATË
  • VERË E KUQE
  • SANDUIÇ

Produkte të ngjashme

Shih të ngjajshme

Përbërësit

Fileto pule, kripë dhe erëza natyrale, stabilizues, antioksidantë, konservues.